Registr stránek a odkazů
Rozšířené vyhledávání

Společenské hry

Kategorie volný čas a zábava - společenské hry je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do oblasti volný čas a zábava - společenské hry.
 

Kde si zahrát elektronické šipky a jaká jsou vlastně pravidla této hry? Zde zjistíte, z čeho se vyrábějí i různé druhy terčů nebo jaké je správné umístění terče a vzdálenost hráčů od terče. Elektronické šipky - zábava pro každého.
http://www.elektronickesipky.cz/
(Kliknutí: 10; Přidáno: Aug 10, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Jaké je vaše oblíbené jídlo? Zjistěte co znamená, poud máte rádi řízek nebo buchtičky se šodó. Zábavný test, který vám prozradí, jací jste podle vašeho oblíbeného jídla.
http://www.oblibenejidlo.cz/
(Kliknutí: 3; Přidáno: Aug 11, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Jaký je váš oblíbený sport? Máte rádi jízdu na kole, kulečník nebo plavání? V našem zábavném testu zjitíte, co jednotlivé sporty značí a dozvíte se jakou máte povahu podle vašeho oblíbeného sportu.
http://www.oblibenysport.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 11, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Puzle skládačky si našly řadu příznivců. Zjistěte jaké jsou možnosti skládání - 3D puzle, svítící puzle a jiné. Jaké doplňky potřebujeme pro puzle. Informační web o puzle.
http://www.puzle.cz/
(Kliknutí: 8; Přidáno: Aug 11, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Které dětské hračky jsou nejoblíbenější a které mají výchovný charakter. Vše o děteských hračkách - stavebnice, hudební hračky a další oblíbené dětské hračky.
http://www.detskehracky.net/
(Kliknutí: 3; Přidáno: Aug 11, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Na těchto stránkách naleznete soubor her, které lze využít při pobytech v přírodě. tyto hry se výborně hodí na letních táborech, skautských a školních výletech atd.
http://www.festivalspv.cz/
(Kliknutí: 2; Přidáno: Dec 13, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
I zvířátka si ráda hrají. Avšak ne vždy se jim zákonitě musí líbit to, co se líbí nám. Proto vzniknul tento web, který vám nastíní, jak správně přistupovat ke hraní se zvířaty, takovým způsobem, aby se hry líbily jak vám, tak i jim.
http://www.hry-se-zviraty.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Dec 13, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupněVíte, že FM group nabízí velmi velmi levné parfémy s provotřídní kvalitou a dlouhou výdrží?